Jedna z nejmladších televizních stanic zahájila vysílání 12. ledna 2018 v 7 hodin. Její pořady naladíte nejen na televizi, ale můžete si je spustit i na webu televizeseznam.cz. Patří Ivo Lukačovičovi a spadá pod českou internetovou jedničku Seznam.cz. Sledovaností patří mezi menší televize. Řeč je o Televizi Seznam.

Jejím ředitelem je Jakub Unger, oceňovaný novinář s dlouholetými zkušenostmi. Televize produkuje vlastní pořady, stejně tak je odkupuje a nebo získává tvůrce z jiných platforem (z YouTube to je například Karel „Kovy” Kovář, Medojed a další).

Televize má v současnosti jenom minimální podíl na trhu, důvodem může být, že se jedná o novou stanici, která si ještě nenašla svého diváka, dále pak fakt, že všechny pořady jsou zdarma dostupné na internetu. V neposlední řadě se na tom podepsalo i to, že velká část pořadů byla publicistických – lidé radši sledují filmy a seriály.

S ohledem na výše zmíněné se vedení televize snaží obměnit vysílané pořady tak, aby sledovanost zvýšila. Nakolik bude tato snaha úspěšná, ukáže až čas. Nabídka pořadů se zdá být široká dost.

Pořady

Internetová část Televize Seznam vznikla z videoportálu stream.cz, který společnost Seznam.cz odkoupila v březnu 2011 od společnosti Global Inspiration. Z něho převzala většinu pořadů, samostatné stránky již nemá, vše najdete na již zmiňované adrese televizeseznam.cz.

Seznam Zprávy – zpravodajství, komentáře a rozhovory. Informují o tom, co se stalo ve světě i u nás.

Lajna – komediální seriál z hokejového prostředí.

Darwinovy ceny – pořad o lidech, kteří svou hloupostí se ohrozili na životě nebo zdraví.

Krvavá léta – Jiří Padevět ukazuje na konkrétních případech z let 1938 až 1953 brutálnost nacistického a posléze komunistického režimu.

New Game+ – Pořad o hrách.

Z těch starších zde naleznete například Peklo s Landou, Slavné dny, ONE MAN SHOW a pochopitelně mnoho dalšího. Pokud vás zajímá co Televize Seznam vysílá aktuálně, můžete se kouknout na tv.seznam.cz.

Odkaz na aplikaci pro android zde a pro iOS zde.

Zdroj náhledového obrázku: blog.seznam.cz

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..