Mladí lidé jsou už přirozeně ambiciózní. Mají své koníčky, zájmy a cíle a chtějí se propracovat, co nejdále to jde. Ne vždy je to jednoduché a často člověk potřebuje pomoc. A právě takovou podanou ruku nabízí čerstvým absolventům skupina MOL, jež začala přijímat přihlášky do dalšího ročníku programu pro získávání nových talentů s názvem Growww 2019. Přihlášky jsou otevřené až do 29. dubna.

Skupina MOL, mezinárodní ropná a plynárenská společnost se sídlem v Budapešti v Maďarsku, nabízí více než 140 pracovních pozic v oblasti inženýrství, obchodu, IT a také společenských a přírodních věd. Kandidáti s praxí maximálně jeden rok se mohou hlásit na pozice jak v centrále v Budapešti, tak i v lokálních pobočkách skupiny MOL v deseti zemích: Rakousku, Chorvatsku, České republice, Maďarsku, Itálii, Norsku, Polsku, Rumunsku, Slovensku a Slovinsku. Od roku 2007 se ke Skupině MOL v rámci Growww připojilo více než 2 100 talentovaných absolventů z celého světa a v roce 2018 program dosáhl nejlepší úrovně retence ve své třídě s hodnotou téměř 80 %.

Program Growww je intenzivni jednoroční program, který nabízí příležitost získat přehled o podnikání skupiny MOL ve všech obchodních a funkčních oblastech. Kromě aktivního vzdělávání a návštěv různých provozů mají mladí profesionálové možnost získat specifické oborové znalosti prostřednictvím strukturovaného výukového programu, jenž je současně skvělou příležitostí ke spolupráci s vrcholovými manažery společnosti a k budování profesních vztahů. Každý z účastníků je podporován mentorem, který mu poskytuje profesionální vedení a zpětnou vazbu. Současně mu pomáhá přizpůsobit se dynamickému, multikulturnímu pracovnímu prostředí.

Od spuštění programu Growww v roce 2007 obdržíme každoročně více než šest tisíc přihlášek; přijali jsme více než dva tisíce účastníků a současně si udržujeme velice vysokou 80% retenční úroveň. Pro mě osobně je tato přetrvávající popularita našeho nejprestižnějšího programu pro získávání talentů dalším důkazem o tom, že je skupina MOL jedním z nejatraktivnějších zaměstnavatelů v regionu střední a východní Evropy. Jako globální společnost nabízíme mladým lidem svobodu vymýšlet velké věci a možnost své nápady realizovat. Od chvíle, kdy jsme zahájili strategickou obchodní transformaci, jsem přesvědčena o tom, že tento inovativní duch je pro budoucnost naší společnost ještě důležitější než kdy předtím,“ prohlásila Zdravka Demeter Bubalová, viceprezidentka HR ve skupině MOL.

V průběhu uplynulého desetiletí získal program Growww široké mezinárodní uznání. Vedle vysoké retenční úrovně dosáhl v loňském roce program 40% zastoupení žen mezi přijatými absolventy, což je v ropném a plynárenském průmyslu značně nadprůměrná hodnota.

Více se o programu můžete dozvědět na této adrese, přihlásit do programu se lze na tomto odkazu.

Šimon Rogner

Spoluzakladatel a bývalý šéfredaktor Studentských listů, teď píšící hlavně o politice. Redaktor ČT24 píšící o soudních kauzách a student žurnalistiky na Karlově univerzitě.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..