Právě si prohlížíte „Vyhraňuji si právo elimimovat každého hybrida stejně jako draka.“ Podle dokumentu sekty musí dojít ke smrti a mnohému utrpení
Vůdce sekty Novija Gána Sepata, Auroran Dift Lavus, skutečným jménem Milan Berger.

„Jsem Persuánec Auroran Dift Lavus a tímto vám představuji náš Rod. Vytvořil nás mimozemský rod PURITES cca 1,2 miliardy let zpět… Ještěři v této Galaxii se Vás velmi obávají, že se probudíte a napravíte poškozené biostroje, kteří vaši duši matou…“ – Text z tajného dokumentu sektáře Milana Bergera.

Již jsme vás v několika článcích informovali o české ufologické sektě Novija Gána Sepata, vedené Milanem Bergerem, v sektě známém jako Auroran Dift Lavus. Interpol tuto skupinu vyšetřoval v Bosně kvůli obvinění z údajné hromadné sebevraždy a chystaného obětování členky. Berger také dle výpovědi některých svědků vlastnil střelné zbraně a ostré náboje. Nyní přinášíme varování o sekci Auroranovy sekty, která se sdružuje pod jménem Arkturiáni.

Arkturův bič

Jedná se o část Bergerových následovníků, kterým byl přiřazen tajemný rod Arkturus. Jde údajně o Temný rod (více k Temným rodům zde), který má za úkol trestání nevhodných lidí – Hybridů, neboli nepravých biostrojů. Ty se od běžných lidí rozeznají tím, že sice vypadají jako člověk, ale nemají v sobě už lidskou duši, nýbrž „ještěří“. Berger svým následovníkům tvrdí, že jejich nevěřící rodinní příslušníci jsou „ještěrky“ a že se od nich mají oddělit. 

Arkturiáni mají však, zdá se, odlišný úkol. Studentským listům se podařilo kontaktovat muže, který dříve vystupoval pod vesmírným jménem Narin Hasan. V rozhovoru hovořil o tom, jak Berger přišel s myšlenkou trestajících Arkturiánů, kteří mají za úkol „vypínání biostrojů“. – „Byl to další z jeho šílených a temných plánů,“ prohlásil.

Vystupňovaná rétorika se v hnutí objevila na sklonku roku 2022 po zveřejnění Bergerova „svatého spisu“. Jeden příspěvek například mluví o tom, že na tuto Zemi přišel výsadek dvou milionů Arkturiánských duší, které se ocitli v pozemských tělech (biostrojích). Mají za úkol „čistit“ tento prostor od všech „parazitů a vlastizrádců“, mezi které v jednotlivých příspěvcích zařazují nejen právníky, soudce a exekutory, ale také politiky, úředníky a učitele. A samozřejmě všechny očkované proti Covid-19. Podle Bergerova hnutí byli tito lidé včas a opakovaně varováni, a jsou nyní „označeni“. Čištění proběhne tak, že těmto lidem bude vypnut biostroj a nedojdou tak do „nového světa“. V dalším příspěvku se popisuje, že čištění bude probíhat postupně, „podle pořadí“.

Krvavý manuál

Berger si mezi svými oddanými vytvořil jednotku Arkturiánů, kteří věřili, že do nich vstoupila mimozemská duše díky setkání s Bergerem. Narina a ostatní Berger přesvědčoval ke zveřejňování výhružných příspěvků na sociálních sítích. Krátce nato si uvědomil, že je Berger podvodník, a proto z hnutí odešel. „Berger učí o mimozemských rodech a hvězdných láskách, ale všechno je to jen jeho výmysl, aby vybral z lidí peníze“ uvedl.

Takových lidí jako je Narin, přicházejících do Auroranova hnutí s dobrými úmysly, je bohužel více. Na sociáních sítích se pohybují desítky lidí z Auroranova hnutí a jejich příspěvky jsou někdy podobně vyhrocené. Jeden uživatel se například ptá: „Je nějaký manuál, jak rozeznat infiltrovaného hybrida?“ Později dodává: „Vyhrazuji si právo eliminovat každého hybrida stejně jako draka.“ Že tyto myšlenky pochází od Bergera naznačuje i tajný dokument sekty Novija Gána Sepata, k němuž se Investigativnímu týmu Studentských listů podařilo dostat. Pochází z roku 2022 a jde o již zmíněné svaté dílo Milana Bergera, neboli vůdce tohoto hnutí.

Na začátku se Berger ptá čtenářů, proč všechno trvá tak dlouho a proč mimozemské entity nezasáhnou do dění světa. Následně odpovídá textem, který nalezneme v kapitole 4 fáze ke Svobodě (strana 5 z 32). Zahrnuje mnohé z nauk, jež Narin a další šíří. Hned první fáze je nazvaná Označení všech Zrádců a tvrdí se v ní, že tito lidé budou označeni podobně, jako se značí hospodářská zvířata. Na to, aby byli všichni zrádci lidstva označeni, musí podle dokumentu dojít ještě ke smrti mnoha lidí a mnohému utrpení. I v jiných částech dokumentu se píše, že temným hybridům budou vypnuty jejich biostroje (strana 2 z 32). „Ti, kteří nebudou smýšlet s Gána Sepata (pravým národem planety Země), budou odebráni, aby svá Bytí pochopili jinde. Jedná se o hromadné skony biostrojů, které jsou neopravitelné“ (strana 6 z 32).

Že se Auroran chystá rozpoutat společenské násilí naznačují i další pasáže: „Blíží se finální celopozemský útok na všechny pozice a vlastnictví zaprodanců Zla skupiny Kabal a jejích přisluhovačů“ (str. 10 z 32). Kabalou a jejími přisluhovači jsou dle konspiračních teorií myšleni Illumináti, Nový Světový řád a Deep State ovládající svět. Útok podle dokumentu vyvstane jako jediný (str. 10 z 32), jelikož jsou Draci, Annunakové a Ješteři těsně před vyhlazením” (str. 10 z 32).

Historie sektářského násilí v ČR

Novija Gána Sepata v mnoha rysech připomíná starší české sekty. Oddanost členů k jejich vůdci a jejich ochota opouštět své příbuzné připomíná sektu Immanuelitů Jana Dvorského z 90. let. Navenek se Novija Gána Sepata tváří jako pokračování Vesmírných lidí, ufologické sekty Ivo Bendy, která na přelomu milénia čekala Konec světa a odlet mimozemskými loděmi. Když se tak nestalo, hrozilo několik měsíců, že se někteří členové odhodlají k zoufalým krokům, například hromadné sebevraždě. Díky intervenci odborníků se tomu však podařilo zabránit. Dále Novija Gána Sepata také připomíná nechvalně proslulou kutnohorskou sektu, vedenou Richardem Šifferem. Stejně jako Berger se i on vydával za léčitele a mimozemskou bytost, která nakonec strhla celou svou komunitu k násilí. Z těchto i mnoha dalších důvodů se lze obávat, že Novaja Gána Sepata přinese mnohem horší dopady než jen falešné SPZ značky.

Investigativní tým Studentských listů

Investigativní tým Studentských listů. Autoři textu jsou u některých článků z bezpečnostních důvodů v anonymitě.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..