Kdo jsme

Jsme médium zaměřené na studenty. Na rozdíl od dalších takových projektů jsme ale kompletně spravováni studenty. Nespadáme pod žádné další médium, jsme samostatně fungující projekt pro všechny mladé lidi, kteří se chtějí dozvědět zajímavé informace podané přesnou a srozumitelnou formou!

Zaměřujeme se na témata, ke kterým dnes mladý člověk nemá přístup, takže se o ně ani nemůže zajímat. Ať už je to politika, finance, média či školství, všechny tyto oblasti se mladých lidí akutně dotýkají, a přesto tomu jejich znalosti neodpovídají.

Dáváme si proto za cíl o těchto tématech přesně a srozumitelně informovat. Bez zabarvení, bez nadržování té či oné názorové straně. Články podložené fakty z ověřených zdrojů jsou samozřejmostí, na kterou klademe velký důraz.

Kdo nás platí?

Nejsme financováni žádným médiem ani zájmovou korporací. Peníze na náš provoz jsme vybrali na Startovači, platformě, která umožnila desítce našich podporovatelů a fanoušků na sociálních sítích darovat menší i větší částky, aby nám pomohli se rozjet. Ještě jednou jim všem moc děkujeme!

Naše priority a cíle

Nechceme být lifestylový studentský časopis. A nechceme informovat jenom o politice. Máme v úmyslu vytvořit vyvážené studentské médium, které nabídne čtenářům možnosti a rady, jak strávit volný čas a pobavit se, ale zároveň ho vzdělá a poskytne mu pro něj často velmi důležité informace týkající se politické, mediální a finanční gramotnosti.

Trápí nás také stav českého školství. Všichni jsme školou povinni a vnímáme, že zastaralý systém je potřeba změnit. Snažíme se proto přinášet informace o problémech (ale i pozitivech), které naše školství má, nabízet prostřednictvím expertů i politiků řešení a celkově rozvíjet společenskou debatu o základní fázi našich životů.