Právě si prohlížíte Chcete se nachytřit o AI? Celodenní akce Lamaday.ai o umělé inteligenci a vzdělávání  s Petrem Koubským, Davidem Grudlem a dalšími odborníky může být přesně to, co hledáte!
Ilustrace: Lamaday.

Už 4. listopadu 2023 se Praha může těšit na konferenci Lamaday.ai. Akce pořádaná v krásném prostředí business hubu Opero v rámci Dnů AI propojuje svět umělé inteligence a vzdělávání, je vhodná pro celé spektrum účastníků – od rodičů a vyučujících, až po nadšence a odborníky v oblasti AI.

Celodenní program zahrnuje přednášky, workshopy a panelovou diskusi. Pozvání přijali řečníci, kteří jsou skutečnými experty ve svém oboru – vědecký novinář Petr Koubský, programátor David Grudl, advokátka Petra Dolejšová, technologický mentor Marv Shamma,  Google koordinátor pro vzdělávání Josef Dašek a další.

Omyly a nedorozumění týkající se AI často plynou z toho, že nevíme, jak přesně funguje, jak je „udělaná vevnitř“.“, říká Petr Koubský. Na konferenci Lamaday.ai se tak účastníci mohou nechat nachytřit”, rozptýlit své obavy z neznáma, inspirovat se a nadchnout. S kapacitou pro 100 účastníků přímo na místě a s online streamem pro další zájemce je Lamaday.ai hlavním setkáním tohoto podzimu pro všechny, kdo mají zájem o oblast AI a vzdělávání ve spojení s moderními technologiemi. Pro účastníky je samozřejmě zajištěno občerstvení a také možnost “networkovat”. „Jak integrovat umělou inteligenci do škol, abychom (nejen) v dětech podporovali kreativitu a kritické myšlení, je aktuálně velké téma a výzva zároveň. Zorganizovat na toto téma praktickou konferenci mi dává velký smysl.“ říká Eva Čapková, zakladatelka Lamaday.ai. I z tohoto důvodu je na akci zajištěno hlídání pro menší děti, aby si mohli akci užít i jinak zaneprázdnění rodiče.

Lístky najdou zájemci přímo na stránkách www.lamaday.ai. Uvědomujeme si, že cena může mnohé překvapit, ale věříme, že setkat se s řečníky na celý den nad tímto ožehavým tématem v krásném prostředí Opera zkrátka stojí za to,” dodává Eva.

Studentské listy jsou mediálním partnerem této akce.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..