Právě si prohlížíte <strong>HAFO aneb Proč se odstěhovat od civilizace</strong>

Měli jste někdy pocit, že žijeme v dystopii? Že se naše civilizace vyvinula zvráceným směrem? A chtěli jste někdy dát světu kolem vás jednou pro vždy sbohem? Sbalit kufry, prásknout do bot a odjet někam hodně daleko do hor? Pak se raději nedívejte na toto video, mohlo by také být vaše poslední…

„Vylížu ti lasturku!“ zní slova, kterými začíná hudební hit Hafo, který už týden trenduje na všech sociálních sítích, zejména na youtube. Po celou dobu internet ze všech stran bombardují další a další reakce. Ačkoli se většina vyjádření nese ve značně negativním duchu a reagující rozhodně neskrývají svůj odpor, písničce a její sledovanosti to v konečném důsledku akorát pomáhá. Koneckonců, takový bizár do českých luhů a hájů už dlouho nezavítal.

Už když na tiktoku začaly vycházet příspěvky, ve kterých se Adam Kajumi neúspěšně pokoušel vyslovit slovo „rajče“, anebo neúspěšně lízal zmrzlinu, každému bylo jasné, že o mladinké influencerce Kafuu, která mu při jeho neschopnosti zručně sekundovala, ještě v budoucnu uslyší.

Nikoho tak příliš nepřekvapilo, když internet před nedávnem obletěla krátká videa, kde se Kafuu, vlastním jménem Anna Hamannová, spojila se světoznámou onlyfanserkou xHOLAKYS. Vidět je můžeme například v posteli v barevných pyžamech, vzájemně se objímající anebo řešící složitá témata, kladoucí si důležité otázky, jako třeba co se klukům líbí na holkách. Nevím, jak vy, ale já bych daná videa klidně zařadil do kategorie sexuální obtěžování mentálně zdravých mužů.

Obávám se však, že Ježíš, natož Bůh, už dlouhých osm dní jaksi není na příjmu. Vrnící holky na vodítku s vyplazeným jazykem totiž podle všeho nebyly zrovna jeho „autorský záměr“, když se rozhodl stvořit lidskou rasu.

Vtipně, leč výstižně na toto partnerství zareagovala ve svém komentáři Natalia Max Kissova, když pod klip do komentářů napsala: „ježiš oni sú už dve“. Obávám se však, že Ježíš, natož Bůh, už dlouhých osm dní jaksi není na příjmu. Vrnící holky na vodítku s vyplazeným jazykem totiž podle všeho nebyly zrovna jeho „autorský záměr“, když se rozhodl stvořit lidskou rasu, čehož nyní jak se patří lituje. Jinak nahrávky byly nepřekvapivě opět umístěny na tiktok, což jen dále nahrává novodobé konspirační teorii o tom, že tiktok je to jediné, co nás dělí od pekla.

Aniččina ctižádostivá cesta na vrchol pomyslného bizarního řetězce byla tehdy ale stále teprve v rozjezdu. Korunu tomu nasadila až její spolupráce s popovým rapperem známým jako Frank Wild, vlastním jménem František Divoký, který se bůhvíproč rozhodl jí zpropagovat nově založené OnlyFans a sobě zničit kariéru. Tak se zrodil nenávistí opředený zimní hit, který by ale u stromečku rozhodně hrát neměl.

Ptáte se proč? Co může autor textu Každej Den Mám Vánoce napsat tak strašně nevhodného, že to stojí za všechen ten rozruch a povyk? Milí zlatí, vážení čtenáři, divili byste se. Možné je totiž ve dvacátém prvním století ledacos. A pokud vás o zkaženosti lidstva nepřesvědčily už výše uvedené řádky, pak pro vás mám špatnou zprávu. Jen dvě věci na celém světě nemají žádnou hranici. Vesmír… a František Divoký.

Na cestě k pochopení nám dobře poslouží vaše šrajtofle. Vyštrachejte ji prosím z kalhot a nahlédněte dovnitř. Mohla být klidně plnější, kdybyste ta holka na vodítku byli vy.

Proč by ale někdo něco takového vůbec dělal? Proč dobrovolně rozpoutávat celorepublikovou kontroverzi? Nuže, na cestě k pochopení nám dobře poslouží vaše šrajtofle. Vyštrachejte ji prosím z kalhot, a dříve než začnete protestovat, nahlédněte dovnitř. Mohla být klidně plnější, kdybyste ta holka na vodítku byli vy, nemám pravdu? Nu a o tohle přesně této mladé influencerce jde.

Kdybych zapojil trochu představivost, řekl bych, že její byznys plán je asi takový: zaháčkovat si všechny slintající pedofily na internetu, omotat jim kolem krků smyčku a pak je nenápadným zatáhnutím přesunout k sobě na placené Onlyfans. A víte co? Dobře jim tak! Já vnímám Kafuu jako takového českého Batmana, který v konečném důsledku dělá správnou věc, a totiž zbavuje pedofily finančních prostředků. To je myslím něco, za co má smysl bojovat.

Před tímto videem jsem nebyl schopen chodit… Ale toto video mi dodalo energii a sílu zvednout se a skočit z okna.

Hunter Play (uživatel youtube)

Celý hudební hit asi nejlépe vystihl komentář, který kdosi pod přezdívkou Hunter Play anonymně zanechal pod videoklipem na youtube. Ten se těší skoro stejnému počtu palců nahoru jako singl sám o sobě. Vzhledem k výstižnému zhodnocení celé situace a zjevnému ohlasu u diváků ho s dovolením také odcituji: „Před tímto videem jsem nebyl schopen chodit… Ale toto video mi dodalo energii a sílu zvednout se a skočit z okna.“

Vzhledem ke 14 tisícům kladných hodnocení tohoto výmluvného prohlášení je víceméně jasné, že Hunter Play nebyl zdaleka jediný, v kom kontroverzní písnička o infantilní slečně na obojku a slintajícím Františkovi zanechala smíšené pocity. To, jak moc je ale Kafuu a její rostoucí „internetová stopa“ zodpovědná za stále vzrůstající počet sebevražd, nechám pochopitelně na každém z vás.

Haf! Totiž Howgh…

Vojtěch Musílek

Jsem věčně nespokojený student gymnázia, baví mě psát recenze s příměsí ironického humoru a zejména rád kritizuji práci druhých.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..