Právě si prohlížíte Jak na blog, seminárku nebo esej? Poradí workshop z produkce Studentských listů na Pražském Barcampu
Foto: Pražský Barcamp

Jak na blog, seminárku nebo esej? Na workshopu z produkce Studentských listů na sobotním Pražském Barcampu se naučíš psát tak, abys především zaujal druhé (což je ve světě dnešní sociální a informační přehlcenosti podmínkou úspěchu). Zároveň dostaneš takové tipy, které od své češtinářky při slohovkách určitě nedostaneš.

Workshop povedou šéfredaktor Studentských listů Vojtěch Petrů a vedoucí editor politické rubriky Alexandr Romancov. Pražský Barcamp je otevřená konference, která studentům prostřednictvím přednášek a workshopů radí, jak po škole najít práci, která je bude bavit. Letošní jarní ročník proběhne tuto sobotu v online formě přes stream na Facebooku či YouTube nebo prezenčně v prostoru Siesta Casa na adrese Konopišťská 16 v pražských Vršovicích.

Pro prezenční účast je třeba se zaregistrovat na webových stránkách Pražského Barcampu. Vstup je zdarma, potřeba je pouze mít s sebou doklad o negativním výsledku PCR testu, možnost otestovat se bude také přímo na místě. Celý program zahrnující osm přednášek a doprovodné workshopy naleznete na webu konference. Pro aktuální informace sledujte také sociální sítě projektů.

Studentské listy jsou mediálním partnerem Pražského Barcampu.

Redakce

Redakční texty a tiskové zprávy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..