Redakce Studentských listů se rozšiřuje a hledá správce či správkyni newsletterů. Stále nabíráme také do týmu ilustrátorů. Staňte se součástí největšího českého studentského média a pomozte nám narušovat boomerokracii v českých médiích!

Správce newsletteru

Redakce Studentských listů se dále rozvíjí a rozšiřuje množství platforem, na nichž nabízí svůj obsah. V současnosti plánujeme spuštění pravidelného měsíčního newsletteru a hledáme někoho, kdo nám pomůže vytvořit jeho koncepci, vizuální podobu a bude jej pravidelně zpracovávat či pečovat o odběratele. 

Požadujeme:

  • Zájemce by vzhledem k profilaci našeho média měl být studentem vysoké školy nebo střední školy. Jde o pozici vhodnou pro zájemce o práci v médiích či marketingu.
  • Orientace v tvorbě newsletterů, předchozí zkušenosti s PR (např. z neziskových organizací či studentských projektů) vítáme, avšak nejsou nutné.
  • Otevřenost ke spolupráci a schopnost pracovat v týmu.

Nabízíme:

  • Možnost publikovat v největším českém studentském médiu, které má tisíce čtenářů měsíčně a unikátní čtenářskou komunitu
  • Zajímavou zkušenost, která se bude v životopise dobře vyjímat
  • Flexibilní nastavení spolupráce, spolupráce fungující na dálku (komunikace distančně elektronickou cestou)
  • Zlepšení vašich dovedností v tvorbě newsletterů a PR
  • Možnost práce v mladém kolektivu, objevení nových známostí a kontaktů, pravidelné socializační aktivity v redakčními týmu formou neformálních posezení

Vedle obsahové stránky Studentské listy jako mladý dynamický mediální projekt kladou velký důraz také na formu a vizuální stránku našich kvalitních textů. Již dosud spolupracujeme s několika mladými kreslířkami či kreslíři, kteří pro nás tvoří obrázky, grafiky či karikatury. Tým dále rozšiřujeme a hledáme další stálé spolupracovníky, jenž bude naše vybrané texty obohacovat o poutavou vizuální stránku. Více informací a podmínky naleznete zde.

Pokud máte zájem, vedle obou pozic se samozřejmě můžete věnovat také psaní textů pro Studentské listy, není to však povinné ani nutné.

Upozorňujeme, že práce v redakci Studentských listů je neplacená dobrovolnická pozice, kdy možnost publikace vlastních textů, prvních zkušeností a zpětné vazby pro mladé začínající autory vnímáme jako cennější než finanční ohodnocení.

V případě zájmu o pozici správce newsletterů či ilustrátora se prosím ozvěte na e-mail vojtech.petru@slisty.cz a domluvíte se na podrobnostech.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..