Právě si prohlížíte Předvolební debata s mladými politiky už v pondělí! Probereme dostupnost bydlení, klima i vzdělávání

Ani ne dva týdny před volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky Vás zveme na debatu Politologického klubu FSV UK a Studentských listů, ve které nebudou tradičně debatovat lídři jednotlivých stran, hnutí a koalic, ale mladí politici z jejich mládežnických organizací na témata, která pálí mladé lidi. Se zástupci sedmi subjektů, které měly v době oslovení nejvyšší volební potenciál, probereme dostupnost bydlení, ochranu životního prostředí, stav vzdělávání a další témata důležitá pro mladou generaci.

Markéta Plesníková (za ANO), Andrea Adámková (ODS), Georgia Hejduková (Piráti), Martin Malášek (SPD), Arťom Korjagin (KSČM), Lukáš Ulrych (ČSSD) a David Žofka (Přísaha) budou debatovat o dostupnosti bydlení, ochraně klimatu, stavu vzdělávání a dalších tématech. Naše pozvání tak přijali zástupci sedmi nejsilnějších volebních subjektů podle volebního potenciálu. Debatou vás budou provázet redaktor Studentských listů a editor podcastu Slistování Filip Svoboda a člen PK FSV UK Jan Volenec.

Debata se v pondělí 27. 9 v 18:30 bude konat hybridní formou, tedy buď ji můžete navštívit osobně v budově Institutu ekonomických studií na Opletalově ulici v Praze nebo ji budeme streamovat na události. Pod livestream budete moci také pokládat své dotazy. Pro více informací sledujte událost na našem Facebooku.

Redakce

Redakční texty a tiskové zprávy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..