Shánění nových učebnic a prodej těch využitých je koloritem každého začátku nového školního roku. Nový projekt podnikavých studentů jménem Emptior vám s pravidelnou učebnicovou anabází pomůže.

A to se vším všudy, co obvykle koupě učebnic z druhé ruky obnáší: ve speciální aplikaci můžete vytvářet inzeráty a skrze chat se můžete domlouvat na podrobnostech ohledně prodeje.

Studentský projekt online bazaru Emptior si klade za cíl usnadnit studentům nákup a prodej učebnic. Zároveň se také jeho zakladatelé snaží vytvořit studentskou komunitu, kterou budou moci dále rozvíjet a vytvářet s ní další užitečné projekty. Emptior vznikl v rámci programu Soutěž &Podnikej loni na podzim.

Emptior je dostupný přes webovou aplikaci. Stačí si vytvořit uživatelský účet a poté můžete naplno využívat všech služeb projektu. V přehledném prostředí můžete vytvářet inzeráty, hledat v databázi nabídek rozdělené podle předmětů, a pokud vás inzerát zaujme, v chatu se s ostatními uživateli snadno domluvíte na detailech prodeje.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..