Právě si prohlížíte Program Studentské Hybernské na srpen: Jaké je to být v Česku trans i debata o euru
Zdroj: Studentská Hybernská

Studentská Hybernská zve čtenáře Studentských listů na dvě akce, které proběhnou tento srpen. Kampus nabídne akci o tom, jaké je to být v České republice trans, i debatu ekonomů o tom, zda je euro hrozba nebo příležitost a proč se ho Češi tak bojí

Být trans* se koná 10. srpna od 13:30 do 21:00 ve velkém sále Kampusu Hybernská. Na akci vystoupí spoluzakladatel organizace Trans*parent Viktor Heumann, vedoucí katedry psychologie na PedF UK Irena Smetáčková, Jiří Procházka – psycholog specializující se na podporu LGBTQ+ lidí, koordinátor projektu Genderová rovnost na MŠMT Vítězslav Slíva, lektor programu Mezipatra na školách Adam Šindelář, lektorka a školitelka LGBTQ+ inkluzivní sexuální výchovy Agáta Hrdličková, studující genderových studií věnující se aktivismu Teo Hrubý a queer básník Atrin Matuštík.

#Úkol Evropa: Koruna nebo euro? se koná 22. srpna od 18:00 ve třetím patře budovy A. Je euro hrozba nebo příležitost? A proč se ho Češi bojí? K debatě jsme přizvali: člena bankovní rady Oldřicha Dědka, bývalou vice-guvernérku slovenské Národní banky Elenu Kohútikovou a studenta Institutu ekonomických studií FSV UK Tomáše Cvernu. Na akci je potřeba se registrovat pod tímto odkazem.

Pro více informací sledujte Instagram Studentské Hybernské.

Redakce

Redakční texty a tiskové zprávy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..