Studentsk� listy
Gmail Instagram Facebook Twitter

02.12.2021 15:07

Šéfredaktor Studentských listů vystoupil v pořadu Po škole. Mluvil o potřebě studentských médií

Silná studentská média jsou důležitá proto, že upozorní velká celonárodní média na témata mladých, vysvětluje jednu z důležitých rolí Studentských listů jejich šéfredaktor a zároveň student Gymnázia Svitavy Vojtěch Petrů v online pořadu Po škole, který připravuje Česká středoškolská unie ve spolupráci s Knihovnou Václava Havla.

Ve třetím díle pořadu si moderátorka České středoškolské unie Natálie Šebestová povídá se šéfredaktorem Studentských listů Vojtěchem Petrů. Rozebírají spolu roli studentských médií na české mediální scéně i to, jak Vojta kloubí svoji práci na Studentských listech se školou a dalšími aktivitami.

Série je součástí projektu Havel Channel – Young, který se zaměřuje na mladé publikum 14+. Celý pořad a jeho další díly můžete zhlédnout na internetové televizi Havel Channel nebo na platformě YouTube.

Snažíme se přinášet ověřené a srozumitelné články, ale jsme taky jenom lidé a chybujeme. Je pro nás důležité o chybách a nedostatcích vědět, abychom je mohli napravit a minimalizovat jejich výskyt. Proto jsme vděční za veškerou zpětnou vazbu, dotazy, náměty a připomínky, které nám můžete posílat na info@slisty.cz.

Komentáře