Dobrý den. Ahoj.

Jménem celé redakce bych Tě chtěl přivítat na webu Studentských listů. Děkujeme, že jsi k nám zavítal, a doufáme, že na něm najdeš mnoho zajímavého, poučného a inspirativního čtení.

Věz, že obsah a nabídku webu budeme během příštích dnů a týdnů rozšiřovat. Plánujeme několik málo podrubrik, menší designové změny a především každý den nový obsah!

Těšit se můžeš na články týkající se školství, politiky, médií, financí, ale i kultury, zábavy a volného času.

Pokud se o nás chceš dozvědět více, určitě zavítej do rubriky O nás. I tam budeme přidávat nové informace pro naše podporovatele ze Startovače, doplňovat a rozšiřovat naše priority a cíle a představovat jednotlivé členy redakce.

Je možné, že se na webu v prvních dnech a týdnech objeví nějaké nedodělky a chyby. Pokud na ně narazíš, přijmi prosím naši omluvu. Zároveň budeme rádi, když nás na ně upozorníš e-mailem na info@slisty.cz.

Přijímáme samozřejmě také jakékoliv další dotazy, připomínky i kritiku. Neváhej se na nás obrátit, moc rádi Ti co nejrychleji odpovíme.

Děkujeme, že jsi k nám zavítal, a nám teď už zbývá Ti jen popřát příjemné čtení!

Za celou redakci,

Šimon Rogner, šéfredaktor

 

Šimon Rogner

Spoluzakladatel a bývalý šéfredaktor Studentských listů, teď píšící hlavně o politice. Redaktor ČT24 píšící o soudních kauzách a student žurnalistiky na Karlově univerzitě.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..