Je nám jasné, že náš web už nějakou dobu vypadal jako artefakt z muzea internetu. Od včerejšího rána ho proto najdete v nové podobě, která daleko více odpovídá potřebám moderního studentského média cílícího na mladé čtenáře.

Proměna vizuální identity Studentských listů je důležitý krok. Studentské listy byly od svého spuštění v lednu 2019 spjaté s nezaměnitelnou podobou svého webu, jež se v mnohém odlišovala od řady jiných projektů a zpravodajských médií a jejímž autorem byl Jakub David. S postupujícím časem však byla pro potřeby dynamicky se rozvíjejícího studentského média cílícího na mladé čtenáře stále více nevyhovující a limitující.

I proto jsme na přelomu loňského a letošního roku začali připravovat proměnu vizuální podoby našeho webu na modernější a komplexnější verzi. Práce byly završeny v posledních dnech a jejich výsledek právě vidíte. S postupujícím časem stále řešíme a vychytáváme dílčí problémy a chyby, které se s proměnou webové šablony nutně pojí, proto prosíme v následujících dnech a hodinách o shovívavost.

Zároveň nám neváhejte psát vaši zpětnou vazbu na e-mail info@slisty.cz. Uživatelská přívětivost pro čtenáře je pro nás jako pro médium, pro nějž je komunita čtenářů a aktivních podporovatelů zásadní, na prvním místě. Krom toho si některých problémů nemusíme všimnout a budeme tak rádi, pokud nás na ně upozorníte.

Na závěr bychom rádi poděkovali našim IT spolupracovníkům Ladislavovi Pernému a Jiřímu Kalasovi, kteří novou vizuální identitu Studentských listů připravili a kteří i v těchto chvílích usilovně pracují na řešení problémů tak, aby byla výsledná podoba našeho webu téměř dokonalá a funkční.

Je nutné zmínit, že Studentské listy jako projekt stojí zcela na dobrovolnické bázi. I naši IT spolupracovníci tak všechnu práci dělají bez nároku na honorář a ve svém volném čase, stejně jako naši autoři a autorky, editoři a správci sociálních sítí. Podoba našeho webu je výhradně dílem usilovné a dobrovolné práce aktivních studentů a soukromých IT služeb nijak nevyužíváme.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..